محل تبلیغات شما

Reg Organizer 8.50 + Portable مدیریت و بهینه سازی رجیستری

Reg Organizer

Reg Organizer

نرم افزاری کاربردی با امکانات بسیار جهت مدیریت و بهینه سازی رجیستری ویندوز ، رفع مشکلات و حذف نرم افزارهای نصب شده به روی ویندوز میباشد . برنامه Reg Organizer امکان مشاهده و ویرایش بخش رجیستری ویندوز جهت حذف یا اضافه کردن کلید و نمایش اطلاعات در مورد هر کلید و امکان حذف کامل نرم افزارهای نصب شده به روی ویندوز را به شما خواهد داد. نرم افزار با اسکن کردن بخش رجیستری ویندوز کلیدهای معیوب و فایلهای DLL و … را جدا سازی و حذف میکند. بخش Disk Cleanup هم در این نرم افزار امکان پاکسازی هارد دیسک شما از اطلاعات و فایلهای غیر ضروری را در اختیار شما قرار میدهد

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی ۹۰۹۹۰۷۱۴۶۱
از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده :

برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد
روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
  • Windows 7/8/10
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود

1. رضا (ميهمان)
     ~ 1397/11/21

با عرض سلام . متاسفانه نرم افزار وقتی وارد قسمت بهینه سازی می شود . در فاز پاکسازی رجیستری پرش می کند و پاکسازی رجیستری را انجام نمی دهد. فکر می کنم مشکل از فعالساز باشد. با سپاس فراوان
    سیستم عامل : ویندوز ۱۰ آخرین آپدیت

1. SalaR ( مديریت )
       ~ 1397/11/21

سلام
      رو آپدیت آخر ویندوز ۱۰ تست کردم و مشکلی نداشت
      کرک جدا هم قرار داده شده تست کنید

1. رضا (ميهمان)
         ~ 1397/11/22

با عرض سلام و خسته نباشید
        ممنون از پاسخ شما و قرار دادن فایل کرک جدید .
        با فایل کرک جدید شما نرم افزار را فعال کردم . ولی متاسفانه همچنان وقتی وارد مرحله پاکسازی رجیستری می شود عمل نمیکند و همچنان که روی حالت scanning در مرحله پاکسازی رجیستری مانده ، نرم افزار اجازه پاکسازی می دهد و هیچ اقدامی برای پاکسازی رجیستری انجام نمی دهد. لازم به ذکر است که من تازه میندوز 10 را نصب و اکتیو نموده ام . آیا ممکن است لینک دانلود نسخه 8.20 را قرار دهید . با تشکر و سپاس فراوان

1. SalaR ( مديریت )
           ~ 1397/11/22

https://dl2.soft98.ir/soft/r/Reg.Organizer.8.20.rar

لینک های مفید: آگهي رايگان | دانلود مقاله

آرکوپال فرانسوا ( )

Reg Organizer 8.50 + Portable مدیریت و بهینه سازی رجیستری

Soft Organizer Pro 8.10 + Portable حذف نرم افزار نصب شده در ویندوز

نرم ,رجیستری ,ویندوز ,افزار ,دانلود ,پاکسازی ,نرم افزار ,پاکسازی رجیستری ,reg organizer , ~ 1397 11 ,بهینه سازی ,مرحله پاکسازی رجیستری ,salar  مديریت  ~ 1397 ,رضا  ميهمان  ~ 1397

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Education neytilermai gastdetaro Rosemary's receptions مطالب اینترنتی راه های آنی کسب درآمد از اینترنت و فروش فایلهای غیر قابل استفاده خودتان George's site unsipcountvi صبح خوی اشعار نسرین حسینی